Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • N@idia

    őstag

    válasz gaebriel #40558 üzenetére

    Én nem nevetek,azon mosolyogtam,hogy TV lesz,de linkre kattintva monitor :) ! Nem mondtam,hogy alkalmatlan a PS4-hez teljesen jó,ha neked megfelel 24" ráadásul IPS panel szal azon jobb kép van mint egy tv-n.Nekem TN paneles a monitorom,de szebb kép van rajta,mint a sony tv-n csak ugye azon nincs hangszóró,de digitális jelen keresztül használom a hangot az erősítővel így nincs is szükség arra,hogy legyen hangszórója a monitornak...

    Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

  • haddent

    addikt

    válasz gaebriel #40558 üzenetére

    Nem, dehogy alkalmatlan. Azért szeretjük mi ezt itt a fórumban nem kicsit eltúlozgatni :DD
    itt egy videó róla, itt látod miről van szó.
    Szerintem ne hallgass egyikünkre se meg tesztekre se, ülj le, próbáld ki. Ha nem késik, nem érzed, hogy hátráltat, kifejezetten rossz érzés, hogy később látod amit csinálsz, akkor (neked) ez tökéletes.
    Ha nem, akkor előtte azért jól fontold meg és mérd egy másik, pl. Sony W800 mellé, vagy CRT mellé, mert még ekkor sem biztos, hogy a tv input lagja az ami zavar, lehet hogy a ps -é.
    Ha ezek után Te biztos vagy benne, hogy neked nem megfelelő, akkor cseréld. Most azért mert itt megy a felbújtás, hogy 60" inch plazma alatt nincs élet nem kell felvenni... :R

    Nekem személy szerint 3 kijelzőval van/volt dolgom, DELL U2312HM 23" IPS monitor, kb 10ms input lag, Samsung UE32D5000 32" ledtv 16ms input lag és most Sony KDL-50W828 50" ledtv 22ms. Ezek között nem érzek input lag különbséget, az IPS monitor színei furák és kicsit mosottak nekem, a Samsung LED borzalmasan túlszaturált, túlsötétített, túlvilágosított, a Sony meg kicsit visszafogott, de ittt legalább utólag kézzel be tudtam állítani a dolgokat ahogy én azt elképzelem olyanra. Méretben (nekem) még az 50" nem zavaró 1-2m -es távolságban, e fölött már nagyon kiszúrtam a pixeleket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák