Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz ldave #269301 üzenetére

    A harcrendszert nem unjátok? Szerintem abban eddig a legrosszabb amivel valaha találkoztam. Csapkodás jobbra-balra, dög lassú dungeon run-ok és boss mechanikák, ötlettelen skillek stb. Mi haverokkal két hét után úgy otthagytuk mint a pinty. Nálam etalon a Final Fantasy XIV Online ha dungeon-ökről van szó, de most a Neverwinter-t is december óta nyomtuk mire az endgame-re ráuntunk. Egyszerűen elfogyott a content és ami maradt az mind a szintünk alatt van. A harcrendszere ennek a játéknak is jó. Valahol félúton van a wow (tab targeting) és egy action combat rendszerhez. A buildelés viszont kuka Neverwinter-ben. Minden kasztnak max 2 buildje van, de csak azért kettő mert lvl 30 után lehet tovább szakosodni. A Tera is jó combat-ot nézve, de azzal az MMO-val nem éri meg már foglalkozni. A fejlesztők több évvel ezelőtt kinyírták és semmi érdemleges tartalom nem készül hozzá. Vannak bugok amik a pc-s változatban évekkel ezelőtt benne voltak és ugyan azok jelen vannak a konzol verziókban is.

    Most a Black Desert Online pörög nálunk. A harc, a farmolás addiktív, de a küldetések minősége nagyon amatőr szint. Most a BDO mellett tuti kitartunk jó ideig, mert a sandbox jellege miatt mindenki megtalálja azt benne ami neki kell. Szerintem nem is játszottam még sosem sandbox MMO-val.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

Új hozzászólás Aktív témák