Új hozzászólás Aktív témák

  • NyMRooD

    őstag

    válasz markknight #223418 üzenetére

    Igen, szintén tv-t, kb 2 éve a (bolti) fekete pénteki akciójuk előtt rendeltem vasárnap kb 2 éve, szerdáig nálam sem történt semmi majd csütörtökön kihozták. Ott dolgozó ismerős szerint azért tartották vissza mert még nem tudták mennyire lesz akciós fekete pénteken, ha nagyon akkor nem küldték volna ki, mert én már úgy is kifizettem és ráértek volna külső raktárról küldeni, viszont aki fekete pénteken megvenné a boltban annak nem lenne mit adni. Mpl hozta egyébként. (u.i. akkor még "külön" cég volt a webshop és a bolt papíron, de a raktárkészlettel játszottak, arra már nem emlékszem, hogy végül a helyi boltból vagy központi raktárból jött-e)

    u.i. Akkor én azon gondolkodtam, hogy ha ők így én is és ha nem hozzák ki péntekig és akkor lesz jobb vagy ugyan olyan ajánlat simán visszamondom (persze akkor 1-2 hétig ültek volna a pénzemen) és megveszem máshonnan.

    [ Szerkesztve ]

    PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

Új hozzászólás Aktív témák