Új hozzászólás Aktív témák

  • penge111

    addikt

    Tegnap "végére" értem a Fallout 4-nek. Először is a végéről, ugye lepörgött a pár perces kis fekete-fehér filmecske. Utána vissza kerültem a játékba, mondom, mi van?! stáblista nem volt, ok, akkor bohóckodok még, aztán meguntam. Neten rákerestem, kiderült hogy nincs vége a játéknak sosem... Egy közepes játéknak mondanám, ahogy említettem hektikus játék minden tekintetben. Van amikor az ember kedve elmegy tőle a sok unalmas külditől, érdektelen párbeszédtől, aztán hirtelen összeakad az ember egy érdekes küldivel, eseménnyel és visszatér a lelkesedése. Grafika is változó: van, hogy lefolyik a képernyőről, van mikor kb ps3-as szinten van... Zene az jó. A főtörténet számomra kicsit kiábrándító volt, egy pici fordulattal, de számomra nagyon gyenge befejezéssel. Ami zavar, hogy a párbeszédek laposak voltak, nem éreztem azt a fene nagy érzelmi kötődést a gyermekem iránt sem. Volt pár érdekes NPC is a játékban, de zömük felejtős. Én anno csak a Fallout 1-2-vel játszottam, a későbbi részek kimaradtak. Maradjunk annyiban, a 4. rész sehol nincs az ősrégi részekhez képest. De nem mondom azt, hogy szar a játék, mert van benne bőven felfedezni való, jól átadták a poszt apokaliptikus hangulatot is, illetve többféle "befejezés" is lehetséges. Meg nem bántam, hogy azt a 40-50 órát belepumpáltam, de újabb 50-re nem kötne le már tuti.

    Ui: én nagyon féltem ettől a játéktól, mert itt is és máshol is írták, hogy rengeteg bug van a játékban. Én olyan eget rengető buggal nem találkoztam, főleg grafikai dolgokkal csak. De játékmenetet megakasztó kritikus hiba nálam nem fordult elő!

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

Új hozzászólás Aktív témák