Új hozzászólás Aktív témák

  • barcabome

    aktív tag

    Mondjuk az én statom nem mérvadó, mert minden héten legalább egyszer átjön legjobb barátom, aki PC-n tolja a BF-et és hát ő nagyon is egérhez van szokva, nincs is konzolja, de mivel ő a legjobb barátom szoktunk ökörködni nálam PS-en és nála PC-n is a BF-el és egyéb játékokkal néhány sör társaságában és egy kis házi pálinkával. :DD

    Én általában lehúzom nála a skillt PC-n, ő pedig nálam PS-en. Mire felmegyek 200 fölé, akkor megint jön az a nap, amikor érkezik kedves barátom és megint lemegy a skillem 120 környékére. De engem nem zavar, mert nem különösebben érdekel a statisztika.

    Csak azért, mondom, hogy aki nézné a skillemet, annál azért jobb vagyok, mint, amit a számok mutatnak, de közel sem vagyok profi. Mondjuk múltkor Zavod-on ezt sikerült összehoznom:

    Stat Zavod 311

    Nem vagyok egy nagy sniper-es, jobban élvezem a karabélyokkal a játékot, de néha-néha megjön a kedvem egy kis célba lövöldéhez. GOL Magnumot szeretném már kioldani, de sehogy sem akar összejönni. Próbáltam Hardcore-on, mondom ott úgyis könnyebb ellőni az embereket, nem muszáj headshot neki, de csak 4 killt sikerült szereznem a toronyból, még 1 kellett volna. Azóta nincs idegrendszerem megpróbálni, mert alig tudok feljutni a toronyba, mert mindig figyeli valaki a létrát...

    Bezzeg mikor nem a toronyban voltam, akkor vagy 30 kill összejött srr-61-el. :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák