Új hozzászólás Aktív témák

  • fatallerror

    addikt

    válasz Gebriel #1333 üzenetére

    figy ezek a játékok többnyire open world játékok lesznek és kb ez lesz a norma, second screen élmény eddig nem is létezett szóval nem tudom miért nem volt ez neked új. pl metal gear solid v-ben még az idő is valósan fog telni, dinamikus időjárás meg sok ilyen apróság amik eddig nem léteztek ilyen méretekben a játékokban. szóval ezek az open world játékok sokkal több dolgot szimulálnak mint korábban 1 gta mondjuk. a játékok kezdik elhagyni a linearitást. sokkal jobb lesz a történetmesélés, a jobb arcmimika miatt hihetőbb karakterek lesznek stb stb stb

    the division-nek nem volt korábbi része, ez az első tom clancy open world online rpg és nagyon jó az alaptémája. egyébként se sok open world online rpg-t tudnál most felsorolni...
    destiny meg egészmás tészta, az 1 forradalmi cucc. nagyon összetett világról van szó amiben rengeteg a lehetőség. ezek azok a játékok amik megtörik a 6-10 játékórás hagyományt és mindenki ezt várja már h ha kiad ennyi pénzt 1 játékért az hosszabb élményt kapjon.

    de én nem személyeskedtem nem tudom ez honnan jött hanem arra akartam rámutatni h ha téged győzködni kell és amit e3-on láttál tartalom nem győzött meg akkor mind1 h nekünk tetszenek e, neked attól még nem és akkor kár erőltetni, ha nincs szükséged ezekre tartalmakra mert nem tetszenek akkor nincs szükséged next-gen konzolra sem ilyen egyszerű :K

    [ Szerkesztve ]

    don't tell me what i can't do!

Új hozzászólás Aktív témák