Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz infectedmann #4676 üzenetére

    múltkor úgy nyertünk egyet squadban, hogy a gyerek felébredt, elmentem csináltam neki kaját (mondjuk ez kb 2 perc nekem) és utána rohantam a többek után, nem lootoltam, csak egy pisztoly volt nálam, aztán nagy nehezen beértem a többieket, mert találtam járművet, valahonnan lett egy ak-m meg 2x scope és behúztam a végét:D
    Röhögtek is a többiek, hogy elmentem "peluscserére" és még így is behúztam :DDD

    Tegnap 2. hely volt a legjobb, mező közepére szűkült, én megint lemaradtam valami miatt, többiek röhögtek, hogy a mező közepén hasalok ők meg házban vannak, betoltam 2 redbullt és egy paintkiller-t vagy mi a tököm és kúsztam ezerrel. Egy szűkülést be tudtam kúszni.
    A többiek tűzharcba keveredtek és meghaltak, persze nem oda szűkült ahol voltam így felpattantam és elkezdtem cikcakkban szaladni a nyílt mezőn, a többiek spectában néztek és röhögtek, persze folyamatosan lőttek rám, de csak 1db találat ért.
    Beértem a fehérbe és hasra vágtam magam és 3 lövéssel leszedtem a gyereket aki a mezőn táncoltatott, mert pont akkor tárazott:D
    Ekkor már csak 4-en voltunk, közben kiszúrtam én is egy gyereket 2x rálőttem, de elbújt, egymást lőtték már nagyon nagyon picire volt szűkülve, persze végig kúsztam a fehérbe, mert ilyenkor a kék már nagyon gyorsan öl.
    Ketten maradtunk, megláttam a gyereket, de mire ráfordultam 1 fejlövéssel kifektetett.
    Ilyen meccs után még a kezem is remeg, rohadt jó ez a játék:D

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák