Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niof

    addikt

    válasz scabi78 #27969 üzenetére

    Az volt erre a magyarázat, azt szerették volna elérni, hogy jobban hasonlítson egy sivatagos tájhoz. Nem tudom a régivel mi bajuk volt, szerintem a sötétebb sziklás részekkel nem volt semmi gond. De most az is homoksárga lesz. A négyféle (asszem) napszak közül a sunny talán a legrosszabb, az egyszerűen túl világos. De hát végül is egy sivatagban, delelő napnál, valószínűleg elég világos lehet... :D A naplemente szerintem tök jó, a napkelte félhomály is, itt kap értelmet a sok lámpa. A köd az éppen olyan sz@r, mint a többi mapon. Eső úgy rémlik nem volt egyszer sem.

    Amúgy a mai 1,8GB-os peccs-re visszatérve, már csak ezért sem nevezném bug-nak a hétvégi állapotot (nincsenek sziklák/hegyek), mert egy "bug-ot" nem egy közel 2GB-os patch-el szoktak javítani. Még ha Hawkinz így is hivatkozik rá. Szerintem csak elfelejtettek átmásolni egy komplett layer-t, ahová ezek el vannak helyezve, most helyrerakták, így kisebb változásokkal, de olyasmi, mint volt. (Persze nem vagyok játékfejlesztő, biztos teljesen szakmaiatlan, ahogy ezt megfogalmaztam, de szerintem érthető, hogy mire gondoltam...)

    Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

  • nyamsas

    aktív tag

    válasz scabi78 #27969 üzenetére

    Én nagyon rosszul játszom, igazából közel 4 év alatt nincs 400 órám a játékban. Viszont teljesen nem tudom elengedni a game-t.
    Visszajárok pár hét erejéig, aztán pihentetem. Fpp solo only.

    Rossz a szemem, igy én a HDR-t bekapcsolom, könnyebben tudok spotolni, embereket. Na most ettől a remastered Miramar-tól, ki fog égni a szemem, ha napost, vagy napnyugtát kapok majd. Napkelte az jónak tűnik. Szóval nálam negativba ment át ez a remastered map.
    Kicsit olcsónak is érzem ezt "remastered-nek" nevezni.
    Anno amikor Erangel kapott egy remaster-t, szinte ég és föld volt a régi és az új map között a különbség, az új javára. Miramar esetében viszont, valahogy olcsó húzásnak tűnik, ez a remaster....
    De én nagyon amatőr szinten tolom, szóval az én véleményem, az nem igazán számit. :)

Új hozzászólás Aktív témák