Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz VGNGR #26324 üzenetére

    Szerintem nem a cheater probléma miatt hagyják el az embereket a játékot, benne van az is, de a lemorzsolódás kis százalékát teszi ki szerintem. Egyszerűen a fejlesztések/újdonságok nem ülnek, egyáltalán nem sikerül eltalálniuk, hogy mikor, mire hogyan lenne szükség.

    Erőltetik az új pályákat, ebbe ölik az időt, energiát és sorra buknak vele. A Karakan előtti pálya konkrétan beleállt a földbe, ki is lett most véve ugye.. Karakan is megosztja a játékosokat és tipikusan úgy tűnik hogy pár hét és lecseng a hype körülötte, és megy mindenki vissza Erangelre/Shanhokra. Beszédes, hogy az Erangeles felújításnak jobban örült mindenki, mint a teljesen új pályáknak. A játékmenet újítások 90%-a tök felesleges, senki nem használja őket (item dobás társnak, szöges drót az utakra, robbanó benzines tank stb).

    Eközben nincs megoldás az olyan alapvető problémákra, mint pl. a matchmaking (most a technikai problémákról nem is beszélve), nagy nehezen addig eljutottak, hogy elkezdtek kísérletezni vele az előző szezonban, nem sikerült, azóta erről is hallgatnak hogy mi lesz a sorsa. Az esport részt is elengedték, több profi csapat is kivonult, mert nem éri meg nekik az 5 fős csapatokat fenntartani. Sosem érdekelte őket igazán a streamerek "ereje" sem, amióta már a twitch sem rendez nekik kupát, sorra hagyják el a streamerek is a játékot, és közvetítenek mást, pl. Tarkovot :) Behozták tök feleslegesen a PUBG lite-ot is, mai napig nem tiszta mi volt azzal a cél, mindenesetre, mostanra igen kevés embert érdekel az is, sok értelme volt :)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák