Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Adebayor #12027 üzenetére

    A nyílt terepre van egy jó taktikám: Nem megyek ki rá, inkább azt kempelem. ;] De tényleg lehet találni az esetek jó részében módot arra, hogy kikerülje az ember a nyílt terepet, max egy kicsit csípni fog. Ha viszont egyáltalán nincs választás akkor én helyzettől függően azt csinálom, hogy először megbizonyosodok arról, hogy hátba nem támad senki, az oldalakat jó alaposan megnézem és kinézek egy célt a nyílt terepen ami a szemből jövő támadások ellen legalább 100 fokban védelmet nyújt (akár domb, fa, kő, legrosszabb esetben minimum bokor vagy magas fű amivel legalább a láthatóságot korlátozom) és odarusholok közben erősen figyelve a gyanús pontokat torkolattüzek után vagy hang alapján. Nekem ez bejött de ehhez mindenképp meg kell tervezni előre az útvonalat.

    (#12028) X Factor: Persze, azzal a helyzettel nem lehet mit kezdeni sajnos. De ha újonc van a játékban-csapatban akkor én sokszor inkább oktatóra fogom a figurát, mint arra, hogy lecsirkézzünk. Hosszú távon kifizetődőbb. Ha minden jól megy nemsokára lesz 5 új tanítványom. :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák