Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Swifty

    csendes tag

    válasz Peter Kiss #11842 üzenetére

    Igen, ez PHP topik... De a PHP foglalkozik MySQL-el és kötődik hozzá az Apache...
    Ha nem szeretnéd ezt olvasni, akkor javaslom, hagyd ki a kérdést.
    Igazad van, én is kihagyhatnám, hogy Neked válaszoljak...

    Benne vagyok én is a témában (már ha itt arra célzol, hogy programozok-e PHP-ben vagy más nyelven, esetleg ismerem-e az OOP-t).

    Természetesen enyém volt az "első" offtopic, de ha jól emlékszem, akkor meg is jelöltem, hiszen arra próbáltalak rávezetni, hogy nem csak beszélni kellene a howto-król, hanem meg is kellene mutatni hogy mit hogyan.... Javítom magam: inkább szerintem pont ezt kellene "erőltetni", és nem az elméleteket gyártani...

    Személyes véleményem, hogy szép az OOP, de vannak olyan esetek, amelyikben teljesen "ágyúval a verébre" effektust generál, ha mindent objektumban kell legenerálni...

    Már ne is haragudj, (és elnézésedet kell kérnem, ha úgy vetted) de nem kiabáltalak le... Nem annak szántam, hanem inkább annak, hogy légyszi gondold át, hogy mit írsz... Elhiszem, hogy milyen nagy dolgokat írtál már, illetve hogy milyen szuper tematikákat ismersz, de azt gondolom, hogy ez nem segít mindenkinek...

    Itt problémák merülnek fel, amikre megoldásokat kell(ene) találni, akár a google segítségével, akár azzal, hogy elmondjuk, mennyire szarul képzeli el a delikvens az adott problémát...

    Köszönöm, hogy elolvastad a válaszom és hogy bekattintottad az offtopic-ot !!! :D :R

Új hozzászólás Aktív témák