Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    Küzdök ezzel a html-js-php dologgal, érteni még nem értek hozzá, de már legalább úgy megy az oldal, ahogy szeretném.

    Viszont a következő stepnél már a koncepció is hiányzik, nem tudom egyáltalán mi erre a jó megoldás...

    Szóval van egy .net-es alkalmazás és az lenne a feladat, hogy a user rányom egy gombra és ennek hatására megnyílik a default böngészőben az oldal. Eredetileg a .net webbrowser toolját akartam használni, de a jó öreg IE motor azonnal dobott egy hátast a külső js api hívásakor, szóval ez most felejtős (.net-hez van valami webview néven futó nuget, arra majd még rápróbálok, hátha, az már edge motort használ).

    A gondom az, hogy .net-ből kéne ennek az oldalnak átadnom paramétereket post bodyban, mert a kliens oldalon futó js kód meghív egy apit, aminek kellenek ezek az adatok.

    Az első és egyetlen gondolatom az volt, hogy csinálok .net-ben egy httprequestet és szerver oldalra áttolom a paramétereket, majd a visszakapott id-t átadom a kliensnek urlben, ami aztán lekéri a szerverről ezeket. Na, most ez így elég nyakatekertnek hangzik és nem tudom van-e ennél valami szabványosabb eljárás, vagy szebb megoldás (biztos van :B ).

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák