Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz Chili7 #317 üzenetére

    [link]

    ebben és a linkelt topickban minden kérdésedre megtalálod a választ

    véleményem:

    igazából én se tudok igazi vélemnyént mondani mivel eddig csak braunt használtam

    én azért válsztottam mert sztem a technológiája (rezgőkéses) alkalmasabb a sima arcbőrért való küzdelemhez és gyorsabb is (de mivel nem próbáltam philipset ez nem lehet korrekt vélemény ill lehet eleve rossz következtetés)

    de ez függ arzszörzet sűrűségétől erősségétől stb. pl egy fiatal gyenge ritka arcszőrzetesnek mindegy milyet vesz amelyik szimpi ... nekem elég erős sűrű

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

  • Integra

    titán

    válasz Chili7 #317 üzenetére

    alapvetően a technikában van a legnagyobb különbség.
    a filipsz a 3 késes felépítésével soha nem lesz olyan gyors és erős, mint a braun rezgőkéses mechanikája. ugyanakkor braun és braun között is van különbség.
    ha csak sima egy késest veszel, annál a valszeg jobb.
    ha viszont flex, syncro, 360, vagyis a braun többirányú és többkéses borotváját veszed, ott már messze a braun jobb, hamarabb nyír és gyorsabb.
    panasonicot nem ajánlom, megnéztem anno, mert sokalltam a braunomba az új kés és szita árát, de a pana se olcsóbb, sőt... és amikor a kezembe vettem a panát, megköszöntem és vissza adtam, maradok a braunnál.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák