Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kicn

    csendes tag

    Sziasztok!

    Tegnap vásároltam egy 43PUH6101/88-at, és a következő dolgokkal küzdök:

    1.Hangszettem 3,5 jack-es, így csak fejhallgató kimenetre tudtam kötni Viszont így csak a menüben turkálva tudom a hangerőt állítani. Tudtok-e olyan lehetőséget, amellyel tudom használni a normál hangerőbeállítást? Scart -> rca > 3,5 jack átalakító jutott eszembe, de nem tudom hogy a TV scartja csak bemenet, vagy in-out.

    2.T-home IPTV set top boxot (cisco isb 2001) használok a következő módon. Router - Lan kábel - Set Top Box -HDMI - TV.
    Ha a LAN-t közvetlenül a tv-be kötném, valahogy el lehet érni, hogy kihagyjam a set top boxot, és kvázi csak a tv távirányítójával elérjem a csatornaváltást / műsorújságot / t-home menüt stb?

    3. Az első kérdéshez visszatérve a STB-on és a tévén is van digit audio csatlakozás. Ha a kettőt összekötöm, és a STB-re kötöm RCA-val a hangszettet, akkor a SMART alkalmazások, egyéb HDMI eszközök hangja menni fog a hangszetten is, vagy csak az IPTV?

    Köszi előre is!

  • kicn

    csendes tag

    Sziasztok,

    43PUh6101-el van egy olyan problémám, hogy a TV-hez képest bármelyik smart app (youtube lenne a lényeg) iszonyat hangerővel szólal meg. Próbáltam az automatikus hangerőkiegyenlítést beállítani, de nem sokat segített. A TV saját hangszóróján keresztül is hallható a probléma, de mivel a hangrendszerem jelenleg fejhallgató kimeneten keresztül csatlakozik a TV-re, így fokozottan fennáll a probléma, konkrétan fele hangerőre kell külön levennem, hogy normalizálódjon a helyzet. Van valami ötletetek a megoldásra? Illetve ha vennék egy új hangrendszert, amin optikain keresztül csatlakozik, ott működik rendesen a hangerő kiegyenlítés? Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák