Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hedgehog

    senior tag

    válasz zell01 #14643 üzenetére

    Szia, nekem ugyan 7181 van, de az különböző táblázatok szerint szoftveresen kb. ugyanaz mint a 6501.
    Az Unknown sources valóban benne van a menüben már, vagyis tudsz feltelepíteni apkt.
    Egy Kodit feltelepítve menne az Airplay (elvileg, de eszköz hiányában tesztelni nem tudom). A Kodi Movieshark kiegészítőjével valószínűleg a letöltés nélküli streamelés is menne, de abban végképp nincs tapasztalatom.
    OScam ügyben teljesen homályban tapogatózom, sose tudtam mire való :)

    Most így visszaolvasva látom, hogy nem vagyok túl meggyőző... a lényeg, hogy a fentiekről tudom, hogy van aki használja, bár nem feltétlenül androidos eszközön.

    -- aka p3d3str1an

  • oszy

    veterán

    válasz zell01 #14643 üzenetére

    A bevilágítási foltok zavarnak a legjobban a tv-ben. De együtt tudok vele élni.

    Általában a KODI-val nézem a filmeket. Én egy elég jól leárazott példányt fogtam ki. Amennyiért most lehet kapni, én nem venném meg. :) Nagyon tetszik az Ambilight. Jó találmány.
    Nekem egy Panasocnic CS640 volt előtte. A kettőből kellene egyet csinálni. :)
    Benne van egy 32GB-os pendrive, de nem igazán használom az usb-re való rögzítést. Működik a timeshift.
    Nagyjából az EPG is jó. Néha nem frissít, olyankor csak oda kell lépni arra a csatornára és már jó is.

    Ha valaki utálja az androidot, az én vagyok :D De tv szinten semmi rosszat nem tudok rá mondani.

    A mini HDMI kábellel van összekötve. A MBP képét nem tudom tükrözni, mert nincs alkalmazás. Nem értek hozzá. :) A szifonra van egy Philips alkalmazás, azzal a videókat és képeket kitudtam küldeni.

    Amiket még írtál, azokra nekem nincs szükségem.

    Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

Új hozzászólás Aktív témák