Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mrqz

    csendes tag

    válasz TIT #10671 üzenetére

    Köszi mindenkinek a válaszokat!

    @TIT: Igen igazad van, bár olasz LG oldalról töltöttem le a legutóbbi fw-t, mert fórumon ezt javasolták - ebbe nem tom mennyire, de tán beleköthetnének. Köszi amúgy a megerősítést mert egy próbát meg fog érni, csak nem igazán ismerek (lg) szervizt sem, és most gyorsan szeretnék megoldást és egy uprade-dal egybekötve, nem is lenne olyan fájdalmas :)

    @Pumma: Nem terveztem TV vásárlást, szóval itt és most nagyon pénzbe vágó a dolog... Azért belépő szintű, mert én általában a funkciók vs. ár elv szerint nézem és e tekintetben ez egy nagyon jó vétel/nek tűnik :) /. A HDMI 2.0-ában igazad van, de valami kompromisszum csak kell :P De ez számomra élhető, mert sokára fog 4k jönni a settop boxomból, de még a PC-mről is. Viszont 1Gbit otthoni hálózat van - remélem arról lejátszik, képet, filmet...? Nem stream-re gondolok hanem mint hálózati storage-ra. (Sose próbáltam még korábbi tv-mmel, mindig usb winyóztam v. pendrive-oztam)

    Még 1 dolog, a kollégám 8000-es szériás samuja 2013-ból fél milláért, tele volt magokkal és lassú volt, szóval elsősorban ez sw kérdés szerintem is... De igyekszem majd kipróbálni előre hogy mit tud, ahogy TIT is lelkemre kötötte...! Olvastam még a betekintési szögről mint problémáról - ezt is igyekszem élőben csekkolni, de háló szobai cucc lévén azt hiszem ezzel nem lesz nagy gond, fixen szemből nézzük. Ja és az aktív 3D is kell, mert a passzívot próbáltam szeretni, de most kipróbálnám ezt is. Anno a samu aktív 3D-i mindig is jobban tetszettek, csak a macera miatt én maradtam a passzívnál. Ebben a tv csomagban van még két aktív szemüveg is, így aztán végképp bulis...

    @Gabir: Elolvstam a kötelezőt, meggyőző... lehet a nappaliba majd... mert tetszik. Csak az a gond, hogy esztétikailag /TV OFF/ nekem a falba simuló kellemesebb látványt nyújt, lakberendezési szempontból :)

Új hozzászólás Aktív témák