Új hozzászólás Aktív témák

  • EmThor

    addikt

    válasz csalafinta65 #8748 üzenetére

    42pfs7905-fele hajlok a 3 sided ambi miatt. Szerettem volna 47"-at, de túl drága. A 42-es most ugyanakkora, mint a pana 42s20-as plazmám (max a kerete kisebb), és ahogy írtam, a 47"-es már 300e ft és 120cm széles helyre szeretném berakni. Olyan 120cm széles helyre, ahol kétoldalt könyvespolcok vannak: ergo a 106cm-es 47" tévénél csak 7-7cm maradna kétoldalt, amitől az ambi nem látszódna attól tartok.. A faltól azt írja a philips max 15cm-re legyen a tv (hátrafele, oldalfele is ezért úgy gondolom ez az érték mérvadó), azzal nem lesz gond. Szal maradok a 42"-nál (árban jobb), hacsak le nem viszik a nagyobb árát.

    Lengyel teszteket olvastam, google fordítóval, 2őt találtam amik elég részletesek voltak. A képminőséget és a wireless subwoofert dicsérték, a 3D-ről annyit írtak, hogy ha pont középről nézed OK, de ha vízszintesen kicsit oldalabbról látod, akkor már crosstalk lép fel, tehát ebben állítólag gyengébb, mint egy LG tévé, ami fura, mert a panelgyár ugyanaz... Ez mondjuk érdekelne, mit mond, akinek van ilyen, mert családilag egymás mellett 4-en nézelődnénk 3D tartalmat. Köszönöm! A panelt az itthonról lengyelbe vitt LG gyárban csinálják, IPS, valós 100hz (800hz mósönizé). Ennyit sikerült kiderítenem, ha valakit esetleg érdekel ez a típus.

    Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

Új hozzászólás Aktív témák