Új hozzászólás Aktív témák

  • kircsi21

    csendes tag

    válasz rainman72 #29331 üzenetére

    Köszi! Sokat nem tudok még mondani róla, talán azt, hogy nagy :D . Egyelőre... már szokom... Eddig egy 46PFL7605 volt a helyén. Sokáig vívódtam, hogy mi lenne jó helyette, aztán végül arra jutottam, hogy annyira tetszik az ambilight, hogy nem akarok nélküle TV-t. Tehát Philips vonalon maradtam, de az OLED egyáltalán nem volt képben, mert nem akartam több, mint fél milliót TV-re költeni (min. 65-ös "kell"). Az IPS-VA között is hezitáltam, de hiába mentem el több helyre is nézegetni én nem láttam annyira fakulónak a Philips VA-kat (ideálistól messze voltak a "vizsgálat" körülményei persze...), az IPS felhősödéstől meg féltem, így a 70PUS8505-re vadásztam valami nagy akcióban. 275e-ért még nem ugrottam bele. Aztán jött az ajánlásod és véletlenül volt is még egy darab aznap délután, kosárba raktam és 58 percig vívódtam :) . Azért ez mégsem fél millió... :) 2 perccel a kosárürítés előtt kifizettem.

    Szóval egyelőre ismerkedek vele. Az tuti, hogy 4k-s tartalmak nagyon-nagyon jól néznek ki rajta. A fekete pedig fekete. De még semmit nem állítgattam a képen és hangon sem, nem volt rá időm. Majd lassanként. Láttam alaves topiktársnak több beállítási javaslatát a kistesóra, majd megy a próba azokkal is. 10 nap alatt azért nyúzni akarom, hogy ha mégsem jönne be, akkor megy vissza. De erre kevés az esély, több Philips-em is volt, ez az utolsó is már 10+ éves és semmi gondom nem volt vele. Meg nem is gondolom, hogy "vájtszemű" lennék. Képeket majd lövök és tolom ide!

Új hozzászólás Aktív témák