Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabosh

    csendes tag

    Sziasztok!

    A segítségeteket szeretném kérni, már sajnos nem kísérem annyira figyelemmel a tv piacot mint korábban és mivel már több mint 2 éves a jelenlegi készülékem (és már akkor is 1 éve futó modell volt) ezért elgondolkodtam a Telekom ajánlatán.

    A jelenlegi típus 47"-os és 6-os szériás, sajnos most nem otthon vagyok így a pontos típus számot nem tudom, viszont biztos hogy 100 Hz-es panelja van (akkor ez volt a fő indok amiért ezt választottam).

    A telekomnál most az 55PUS7503 /55NU7102 és 55NU7652 típusokon gondolkodom. Esetleg az 55Q6-os is érdekes lehetne, de árban szimpatikusabbak a fentiek.

    Érdeklődnék hogy ezek közül szerintetek melyik érné meg a legjobban?

    Amivel kapcsolatban még érdeklődnék:
    - A mostani Philips tv menüje / csatorna váltása / EPG be belépés és hasonlók katasztrofálisan lassúak, korábban Samsungom volt ugyan úgy DVB-C-vel használtam és itt érezhetően gyorsabban működött minden. Az 55PUS7503 esetén ez már jobb?
    - 2 Tb-s USB3.0-ás HDD-vel vajon megtud barátkozni? A jelenlegi tv-nél esélyem se volt.
    - HDD -ről használható a film lejátszás (Gondolok itt formátumkezelésre, HD filmek lejátszására stb.)
    - Gyors mozgásokat hogy kezeli?
    - Itt olvastam legalább 3 hozzászólót akinek pixel hibás volt a tv-je, ez ilyen sűrűn előfordulhat?
    - Bevilágítás mennyire jellemző?
    - Samsung Q6-nak mennyivel lehet jobb képe?

    Múltkor MM-ben körbenéztem viszont ezt a típust nem láttam, melyik az az MM-ben forgalmazott termék ami hasonló lehet, hogy megtudjam nézni.

    Köszönöm előre is a segítséget és a visszajelzést.

Új hozzászólás Aktív témák