Új hozzászólás Aktív témák

  • romboyco

    csendes tag

    Kedves Fórum Olvasók!

    Gondoltam megírom tapasztalataimat ide hogy mások is tanuljanak a hibáimból.

    Van/volt nekem egy 43pus7150-em ami sokat fagyogatott.
    Ez itthon kiverte a biztosítékot és ezért megvettem helyette az új 43pus7303-at.
    A rég ment a szervizbe mert még garis volt.
    Az új nagyon szép de nem tudott sokkal többet mint az előző sőt kevesebbet pár számomra fontos szempontból.
    Az új hangvezérlős bluetoothos távirányítóval van kiadva.
    Emiatt bluetoothon csak controllereket lehet csatlakoztatni, semmi mást. A 3D is kimaradt belőle és a hangja is gyengének tűnt. Próbáltam megszeretni de mivel én használom a buetooth hang funkcióját ezért mikor a régi visszajött a szervízből alaplap csere után el is adtam az újat.

    A régibe került egy új kicsit erősebb alaplap ami a 7200-as sorozaté. Most azt írja magáról hogy 7150/R2 stabilabb az oprendszer és tovább frissíthető mint az eredeti (jelenleg 7.1.2). A rádiós távirányító helyett kaptam egy infrásat.
    A bluetooth is megmaradt meg minden zsír.
    Szóval nem tudnám jó szívvel ajánlani a 2018-as szériát mert sokkal gyengébb mint az előzőek.
    Ha esetleg valaki írna rájuk végre egy rendes oprendszert gondolom sokkal jobban működne.
    A kodi is jól fut rajta és egyéblént sem hinném hogy találnék jobbat ebben a méretben.

    Szóval összefoglalva ezt a készüléket nem fogom cserélni még sokáig.

Új hozzászólás Aktív témák