Új hozzászólás Aktív témák

  • N.N

    csendes tag

    válasz HUNited #15306 üzenetére

    Sziasztok!

    Na kicsit sikerült vele játszanom....felraktam a HUNitedtől kapott apk-t (mégegyszer köszönöm!), a jelenség ugyan az... se fekvőmód, se távirányító...
    Kicsit szórakoztam a vezeték nélküli kép/hang megosztással (Chromecast?!) is, kis kapcsolgatás és play/pause után egyszer csak jó lett és most programból kilépés és belépés után sincs kép/hang csúszás a MyTv-nél, a tv-t azóta még nem kapcsoltam le, hogy bekapcsolás után újra kell-e "szinkronizálnom" vagy egyből jó lesz-e...
    Amúgy valóban érdekes, hogy a Telenor ezzel a szöveggel ámít:

    "Bár a MyTV alkalmazás már most is támogatja a Chromecastot, hamarosan az Android TV-t használó Sony és Philips okostévékhez is elérhető lesz - ezek esetében egyébként nincs szükség külön Chromecast eszközre sem ahhoz, hogy az okostelefonról vezéreljük a tévés lejátszást. A támogatott eszközök köre nemsokára a Sony és az LG okostévéivel is kibővül...."

    *hedgehog

    Megkérlek akkor felraknád valahova a MyTV Otthon apk-t, ezt is próbálgattam böngészőből felrakni még akkor, amikor a MyTv-t is próbáltam (mert ugye appstoreban ez sincs fent), de ugyan úgy nem engedte mert nem támogatott.. tennék egy próbát így is!
    Előre is köszönöm :)

    Kár, hogy ennyire félmunka ez az Android TV, nem lenne ez olyan rossz :/

Új hozzászólás Aktív témák