Új hozzászólás Aktív témák

  • hedgehog

    senior tag

    válasz prtvlogan #14546 üzenetére

    ezt a tvmobili megosztást sajna egyáltalán nem ismerem, úgyhogy passz... nálam ugyan egy rapsberrypi3 a hálózati meghajtó, de windowsos megosztással (samba) érem el.
    Most kipróbáltam a laptopomon megosztani egy mappát, és simán sikerült (nálam angol a windows, de gondolom megtalálhatóak a menüpontok: mappán jobbgomb, properties, sharing fül, ott advanced sharing, Share this folder bekattint, aztán még az előző tulajdonságlapon a legalsó, Password protection részben írt Network and Sharing center linkre rákattintottam, ott az All network részben van legalul az, hogy kötelező legyen-e jelszó vagy sem. Ezt kikapcsoltam, és simán ráláttam Solid Explorerrel a mappa tartalmára a telefonomról, szóval ez működne a tévén is)

    A hangsávokat nekem már valahogy sikerült váltani a gyári lejátszóval is, de sajna az fejből nem megy, hogyan.

    De erősen javaslom, hogy ha úgyis a tévére van feldugva a vinyó, telepíts egy Kodi-t, az mindent tud, hangsávot/feliratot váltani, akár letölteni stb. csak egyszer kell normálisan bekonfigurálni.

    -- aka p3d3str1an

Új hozzászólás Aktív témák