Új hozzászólás Aktív témák

  • propery

    csendes tag

    Hali!

    Jóideje nézegetem már a neten az LCD/LED tv-ket vásárlási szándékkal, de valahogy mindig találtam valami kifogásolnivalót amiért nem vettem meg egyiket sem. Így jutottam erre a fórumra is, megtetszett amit a az 5605 és 7605 -ről írtak egyes userek. Eddig nem is foglalkoztam a philips márkával, mint lehetséges "célgéppel", de hogy az alacsony input lag miatt játszani is tudnék ezeken, és amúgy is meggyőző a képe, a kisebb felbontású adás sem rossz rajta, szuperjó fogyasztású - megtetszett. Elmentem hát ma egy "nemhülyék boltjába" , hogy meglessem a kicsikéket, de elég meghökkentő dolgot láttam. Az összes ott kiállított philipsnek: 5605, 7665, 6605, 8605 elég furán nézett a képe, közelebbről ilyen kásás, szemcsés volt a képe, mint amikor mondjuk egy fényképezőmmel iso 1600-ban csinálok képet - ami messzebbről összhatásként nem csúnya, de közelebbről nem túl bizalomgerjesztő. Én nem birizgáltam, állítgattam ott egy tv-t sem, de mindegyiken ugyanaz az adás ment, egy természetfilm, mondjuk amikor a gepárd a háttérben elkezdett spurizni, a képe eléggé széjjelcsúszott szegénynek... (mondjuk a többi tv-n sem volt sokkal különb). Szóval akkor ez most mi volt? egyik philips tv sem volt beállítva rendesen? mem voltak bekapcsolva a képjavító funkciók? a filmanyag ami ment valami hd adás féle volt, mert pl. a samsungon, sonyn jól nézett ki közelebbről is.
    Lehet jövő héten, ha nyitva lesz, elmegyek a philips bemutatóterembe, és megnézem ott is, és viszek valami anyagot, hátha ki tudom próbálni.

Új hozzászólás Aktív témák