Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz #00809728 #6807 üzenetére

    sry én nem akarok beleugrani az itteni topikos vitába...csak kérésre benéztem ide mi megy itt.
    Én nem írok hamis népítéletet..minek ugysem az alapján vásárol senki..,hanem a pénztárcája tetszése alapján.
    nem azt mondtam 30e után lesz baja...de ha csak az elöző leonodra gondolsz...na afelé a futásnagyság után is elmondhatod e vajon hogy semmi nagyobb költség nem jött közbe :U ....nekem lehet beficcen valami...241e.t léptem át épp tegnap..de még ha motorbontás is lesz az egy 80ból-100ból megál...ennyiért szerintem neked egy fényezett lökös vagy mocitető nincs meg...mert ugye neked a gari miatt szalonba kell menned vele :P

    ezért nem kell uj auto.
    dízel meg azért fikázom...lehet aki becsületesen sőt már már túlzottan is karbantartja a kocsit mint te lehet annak nem lesz baja a dízellel de úgy érzem nem hiába terjeng ez a hiedelema szerelők, emberek fejébe...hogy ok dízel keveset eszik de ha meghibásodik valami hitelt kell felvenni rá....ezt egy szerelő haver mondta :)) ...jó duma. :)) ...benyás jobban bírja ha nem figyelnek oda rá ez tény.és többet is tud futni, vannak kivételek jó és rossz konstrukciók...lásd az én 4 hengeresem de 1x mindenki bele tud nyulni rosszabb szériába...aztán tanul saját maga kárán...és ez ha jól emlékszem veled is így volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák