Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Studi

    addikt

    válasz Real_Necro #13913 üzenetére

    Na a Lánchíd pesti oldalán meg én voltam ott azon a viharos augusztus 20.-án, 2006-ban. Az Andrássyn laktunk akkor albérletben, de mire hazaértünk rommá áztunk. De így legalább volt alibi, hogy miért ugrok egyszerre a kádban az akkor már ex csajjal. :DDD

  • #40935168

    törölt tag

    válasz Real_Necro #13913 üzenetére

    Egy Red Bull Air Race után ? Kőkemény viharos eső indult, Mexikói úti földalatti állomása mellett parkoltam a kocsival egy kis utcában.. lement a verseny de már bemondták, hogy komoly vihar jön, a nép azért még ott hepázott a belvárosban továbbra is.. mi is, kicsit még lófráltunk, óó persze, kis eső, semmi vész, túléljük.

    De valahogy nyár vége ellenére hamar sötétedett.. :D Na, metróba be, stb.. Mexikóin kiszálltunk, már 1-2 esőcsepp, de olyan baszott kövérek, csak úgy koppantak. Úh mondom ez nem szitálás lesz.. rohanás a kocsihoz.. 300 méter.. bevágódtunk úgy az autóba, hogy az utolsó 10 méteren már épp kezdtük kapni nyakba. Mire beindítottam a motort, leszakadt az ég, irdatlan szél, stb.

    Hazafele indultunk, M3 kivezető, út Debibe. Szervizúton tötymörgés a pálya mellett, várva, hogy ráhajtsak. Aha. Az ablaktörlő nem bírta törölni az esőt, le is állítottam.. Se előre nem láttam szót sem, hátra sem.. semmi. Annyit láttam az előttem lévőből, hogy két piros pötty, ha erősebben világít és távolodnak egymástól, fékezzek, ha gyengén és közelednek egymáshoz, mehetek. :D De szó szerint. Orrunk előtt csapott villám egy kis facsemetébe, kidőlt az útra az előttem lévő elé, satu .. mindketten.. kikerültük nagynehezen, majd szépen felcsorogtunk a pályára 30-as tempóban. Külső sáv áll, nulla km/h. Belső sávban a merészek 20-30 körül gurulgattak, éppenhogycsak.

    Na, az kemény vihar volt. De Gödöllő előtt kiértünk belőle, onnan üvegen haza. :D Este meg néztem a Híradóban a kárjelentést.

Új hozzászólás Aktív témák