Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    válasz Byk01 #73863 üzenetére

    :K meg engem is idegesit, pedig csak 180 vagyok, vagy annyi se. foleg amiota ulest csereltem. szoktak olyat csinalni hogy az ules szivacsbol kivagnak jo par cm-t, nekem is meg kellene mar csinalnom. tobbi hasonlo autoban alacsonyabban ulsz. z4, s2000..a gyari kormanymeret is problemakat okozna :)

    tayrol, sztem nem fogod szeretni, de ki kell probalni. vannak a miatahun magas emberkek is, meg kell kerdezni mennyire elheto. kormany es uleshekk nelkul biztosan nem. nem csak a fejter a problema, labter is. nbfl-ben ugyanebben az ulesben mondjuk par cm-rel lentebb ulok...na-t ugy sem erdemes venni mert mar lassan tobbe kerul egy jo allapotu mint egy nbfl sportive ami sokkal jobb csomag :U
    van egy cimboram aki 195+ cm elegge autoorult es o arra jutott h az egyetlen auto amiben elfer es fun az a gt86.
    nekem ilyan batar nagy gyari kormanyom van es nem is tud menni se a kocsimmal. kell egy kisebb kormany nekem is mert nem fer el a terdem healtoe-hoz pl.
    ulj bele egy nbfl-be es kiderul. de kiprobalhatod az enyemet is ha erdekel. majd felallsz vagy szolok ha jonnek szembol :DD

    [ Szerkesztve ]

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák