Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz L|zsidoboz #627 üzenetére

    Valamelyik nap engem is pontosan így szivattak le, hogy egyszerűen addig adta, amig be nem jött neki a 3. darab. Azért sokszor kíváncsi lennék, ha még river után is megadnak egy emelést, és nekem tegyük fel csak top párom volt, ők pedig muck-olnak, akkor mire mentek?
    Az egyetlen bíztató, hogy ez a játék hosszú távon biztos hogy veszteséges, és előbb-utóbb le lesznek nullázva ezek a játékosok.


    Más:

    Tegnap elindultam egy wild west versenyen az i4-on. 05. euro nevezés, és ugyanennyi a rebuy is, ami a 9. level kezdetéig unlimited. Hát addig folyamatos all in parádé talán, értelmes játék alig pár körben folyt, de miután már freezout lett, egész normális verseny folyt. Mondjuk sikerült 24 euro-t :) elkölteni rebuyra, és csak 20 euros helyezést értem el... De azért a kiesésem is badbeat, 4 vaknyi pénzem van, UTG-ből all in AQ-val, hátulról egy csávó 7-8 vaknyi pénzzel megadja A9-el, persze a flop A9 valami... Amúgy jókat lehetett röhögni a versenyen, kifejezetten szórakoztató a rebuy-os időszak. Na meg az is, mikor az asztal 2 legnagyobb mákere (ez már freezout alatt volt) preflop all in megy: AA vs. K10 suited, és jött még 2 K. :)

    Viszont kiestem egy 5 euros 2 aztalos sng-ről 4. helyen (ez már fizet szerencsére), úgy hogy 2. voltam, AA, emelés, a 3. játékos 99-el preflop all in, adom. A river 9-es, innen meg már akkora stackem volt csak, hogy értelmes játékra nem volt lehetőség, az első A magas lapra all in, el is fogadták, meg is nyerték. Viszont egy 3 euros 2 asztalost sikerült megnyerni, meg vmelyik. nap egy 10 euros egy asztalost.

    Azt vettem észre, hogy sng-en sokkal biztosabban tudok nyerni így rövid távon, mint cash gameben, ugye itt előbb utóbb have to make a move, nincs az, hogy ott ül nagycsomó tight játékos, és várja az AA KK lapjait. Főleg a 2 asztalos megy, itt mintha kevésbé játszanának agresszívan, mint 1 asztaloson, és ugye 20 ember között nagyobb eséllyel van legalább 1 rosszabb játékos, mint 10 közül, akin fel tudod duplázni magad még az elején.

    Másik érdekes észrevétel: Az i4-nak már nemcsak b2b-s, hanem boss medias szoftvere is van (igen, scöbörből vödörbe). Ez azért furcsa, hogy 2 networknek is tagja lehet egy terem, de legalább boss-on a teli asztal nem 8 hanem 10 fős.

Új hozzászólás Aktív témák