Új hozzászólás Aktív témák

  • adalbert1

    veterán

    válasz viharhozo #521 üzenetére

    Na ja, nekem is ez tetszett meg benne, hogy 10 euro, 7000 garantált, kb. 500 nevező volt, és kb. 50-ik helytől már pénzt kapsz... Legközelebb jobban meggondolom majd... Csak idegesít, hogy pont ilyenkor vagyok freezout tournamenten, 1 rebuy jól jött volna... Habár abban a szakaszban már nem mentem volna vele semmire... Viszont az idegesít, hogy a versenyek nagy része unlimited rebuyos az i4-on, amin nincs is értelme nagyon elindulni, ha nem szánod rá legalább a 10-20-szorosát a nevezési díjnak...

    Egy 500 euros versenyről meg pont KK ellen estem ki QJ suitiddel... Ott az első pár vakszintnél sikerült talpraállnom nagynehezen, miután egy AA elverte a KK-mat.
    Kb. még 35-en vagyunk, mikor a szoftver nagyonsokmindenkit sitoutra tesz, így látom, hogy dobom el a JJ-t :( Mire sikerül visszacsatlakozni, addigra az asztalnál a három nem disconnectált játékos kedvesen ellopkodta a chipjeink nagyrészét, van még 6-7 vaknyi pénzem, mindenki dob, dealerről all-in QJ offal, persze a kisvak call KK-val...
    Flopra azért még elhúzzák előttem a mézesmadzagot 910J-vel, de semmi nem jött.

Új hozzászólás Aktív témák