Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashcash

    Közösségépítő

    válasz fokukac #576 üzenetére

    Annyi fog történni hogy picit kevesebb (FT->EUR->FT konverzió miatt) fog visszaérkezni közvetlenül a számládra 1-2 napon belül.

    A paypal felületen láthatod hogy valóban folyamatban van-e a refund, és visszautalta-e a pénzedet.

    Az eladóval meg nehéz ilyenkor mit kezdeni, ha ő azt jelölte meg hogy elfogadja a Paypalt akkor el kellett volna fogadnia. Valószínűleg neki is Paypal personal accountja volt, amivel külföldről is ingyen tud olyan paypal fizetést fogadni ami Paypal egyenlegből megy, viszont bankkártyás Paypal fizetést csak emelt költségek melett fogadhat. Ezt ő nem tudta, de ez nem a te problémád ahogy olvastam a halandzsát amit írt nem vágja a témát.

    Ugyan én még ilyen miatt nem reklamáltam de mind a paypal mind a my ebay alatt van egy dispute rész, először a paypalt próbáld meg [link] az ebayen belül pedig a Report an Item Not Received or Not as Described rész illik legjobban erre az esetre.

    Egy ilyen esetünk volt a munkatársammal amikor egy kínainak elutaltunk egy cuccért majd 50rugót utánna elkezdett sápítozni hogy magyarország az nem europe és nem tud ide a meghírdetett költségekért szállítani, nem tudtam vele mit kezdeni hülye eladó ellen nehéz védekezni, visszautalta a pénzt és buktuk a konverzió árát.

    De majd ír valaki aki gyakorlottabb ilyen ügyekben.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák