Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • scar07

    tag

    válasz lajos001 #826 üzenetére

    Koszonom a reszletesseged :DD. en levagyok maradva 9 szintel :W de remelem most mar gyorsabban fogok haladni :)

    a sebzesed nagyon irigylem en most hs el 4 ezer valamennyit sebzek es az eletem is csak 2900 de a kovetkezo 4 szint csak +8% healt re megy es ha elerem a 68 szintett onnan az osszes cuccom cserelem mert jelenleg eleg elavultak :S

    a resistjeim eleg jok a chaos on kivul az aktiv endurance gombocskekkel :) 75% korul van a mostani kicsit sem jonak nevezheto cuccosokkal

    en a mana hasznalatot meg se probalnam mar :) ez a bm egy nagyon hasznos cucc es amint te is irtad egy elmeny h nem kell a manara figyelni meg azzzal szenvedni h mar megint elfogyott :DD

    am milyen 2h fegyverrel mesz mert azt nem tudtam kisilabizalni? :)

  • scar07

    tag

    válasz lajos001 #826 üzenetére

    Ha a molten shell-t használod is nem csak arra van h legyen akk én már fentebb kérdeztem a tapasztaltabb rókákat h mivel kössem össze és az iron will+icreased burning damage+fire penetration nekem elég jól bevált amit javasoltak másik megoldás az esélytelen mert túl sok int.-et igényel.

    A CWDT az melyik skill rövidítése? :)

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz lajos001 #826 üzenetére

    Építő jellegű kritika kell? Felejtsd el a BM passzívot, csináld gemmel. Igaz így buksz egy support gemet, ami miatt veszthetsz dps-t, de helyette nem kell a manával foglalkozni, így tolhatsz manából determination aurát, meg mondjuk hatredet, red manával. Így kb dps-t sem fogsz nagyon veszíteni, és "végtelen manád" is lesz.

    Jah és beszereznék egy egyszerű 5L armort is, ne csak a GS legyen 5L hanem a HS is.

    Jah és túl sok a felesleges gemed is. Megy ha már a gemeknél tartunk én ezeket használnám így:

    Sapka: LeapSlam+FasterAttack+BloodMagic+TempChain
    Páncél: HS+FasterAttack+BM+AddedFire+MeleePhysDMG ----> Multistrikenak semmi értelme, hiába ír magasabb pds, jb beviszed az első ütést onnantól a másik kettővel csak levegőt ütsz, mivel az esetek nagy részében (sőt szerintem mindig)hátralököd az ellenfelet, ergó el sem találod.
    Kesztyű:ReduceMana+Determination+Hatred+Portal
    Csizma: BM+EnduringCry/CWDT+MoltenShell(ezt célszerű úgy linkelni, hogy 2-2 link legyen a cuccon)
    Fegyó: GS+FA+Multistrike(ehhez nagyon jó)+MeleePhysDMG+AddedFire

    Így mindenedet életből fogod elsütni életből és még lesz aurád is 2.

    Mellesleg én pl kukáznám azt az amulettet is, mivel oké h ad 10% lifeleechet, de csak a tiszta phys dmg után, ami lássuk be kizárja az added fire-ből/hatredből és egyéb flap ele-dmg-ből adódó dps-t. Ezért is preferálom jobban a lifeleech gemet, az a teljes dps-t nézi, ami az esetek 98%-ban jobban megéri, mint az az amu. Ha LL-gemre váltasz, viszont akkor a melee phys dmg-t kukázd, ne az added fire-t. Az added fire azért jobb, mert kevesebb phys dmg-t fogsz osztani, kevésbé fog fájni a reflect.

    Amiket meg húzni akarsz gemeket, azokat meg rakd bele egy másik fegyverbe, és tedd be a másik fegyver-slotba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák