Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AL

    addikt

    válasz kezo0 #6406 üzenetére

    Szia ! Nekem még régebben ( 5 éve ) volt garanciális cserém . Szerencsére nem ilyen komoly gondom volt, mint neked . Az én készülékemnek típushibája volt, amit igazából nem is mindenki vett észre ( néhány Blu Ray filmnél egy - egy jelenetnél torzult a kép ), ezért egyedi esetként kezelték . Szerelő nem jött ki, csak a garanciális ügyintézők közül egy kolléga . Többször próbáltak frissítésekkel javítani rajta, de nem sikerült, ezért felajánlották a cserét . Elvileg ahogy Te is írtad a készülék utódja jár érte, de mondták, hogy mást is választhatok . Én egy nagyobbat választottam, ezért rá kellet fizetni . A Te eseted szerintem más, ha nem tudják megjavítani, akkor csereutalványt adnak, amit a vásárlás helyén lehet levásárolni a blokkon szereplő értékben ( 800 ezer ) . Ezért most már egy Oled készüléket is kapsz, de ezen szerintem még ne izgulj, nem biztos, hogy olyan komoly a hiba . Az ügyintézésükről én csak jót tudok mondani. Nem próbáltak lerázni, inkább Ők is kíváncsisággal, érdeklődéssel kezelték a problémámat . Üdv.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák