Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    Na akkor menjünk sorba.

    1, Kávéfőzőn is elfut. Na akkor menjél neki csak egy r9 380-al, hogy ne menjek messzire (GTX960 szint felett egy harmattal lehet belőni a teljesítményét. Ilyenem volt ezelőtt). i5 6500, 8GB DDR4 RAM (2133), R9 380 4GB tehát a cfg. Nem hogy epicen, még ultrán sem tartotta a 60 fps-t olykor. Simán láttam nála 40-et. High volt az amin nem esett 60 alá, de nem is volt sokkal felette. Mindez 1080p-be. 2560x1080-ba még képes volt 50-re droppolni high-on is, 100% render scale-el. (Viszont azt már tényleg nem értem, aki a rs-t csökkenti. mazoizmus a szemnek, az tuti.) Hagyjuk ezt a kávéfőzőt, relative így van, de azért próbálj már 30 fps-el meg az alatt játszani OW-t. Ha csé, ha nem csé, akkor is lőni kell benne, hidd el kell oda a 60 fps. És mint mondtam, ahoz már kapszulás kávéfőző kéne! :) @headhunter86

    2, Minek annyi fps 60Hz-en? Minek húzni? Semminek. Jól esik látni, ha van egy 100-es kártyám, hogy van teljesítménye! :DDD Egyébként rosszabb pillanataiban képes 30-40 fps-t dropolni a játék, ugyan ám észreveszem 60Hz-en is a pl 90-ről 60-ra való dropot. Minek húzni? Könyörgöm... MSI Dragon Eye(?) program van a kártáyhoz amivel a ledeket , oc-t lehet állítani. Silent, Gaming és OC mód. Nem sok mindent húz, ennyit szokta használni (Afterburnert meg sem merem próbálni OW-nál), de már ezért is sipákol a játék

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák