Új hozzászólás Aktív témák

  • Jhonny Cage

    tag

    Nos, pár órányi tesztelés,próbálgatás után, kijelenthetem ,hogy az előzőekben említett 2 módszer nem jöt be.Egy idő után,mindkettőnél visszaállítja a rendszer alapértékre, kipróbáltam valamennyi marketről letölthető cpu programot, azoknál is ugyan az az eredmény(4.1 elég erőszakos),ámde rátaláltam egyre ami hatásosnak tűnik eddig:no-frills cpu controll.
    Telepítés után belépve beállítod a max frekvenciát 1512-re,majd a bootolás utáni indulást aztán alul alkalmaz.Közben rootjogra kédrez,adsz neki.Valószínü belök egy üzenetet, hogy hiba van de azzal ne foglalkozz,műkôdni fog.Ha megvan akkor bemész a beállitásaiba, ott bepipálod a "más applikációk általi változtatások megakadályozása fület",rákérdez valamire azt leokézod és kész is.Figyelem csak roottal működik!Quadrant és antutuban nem működik,valószínüleg, de a teszt lefutása után igen, álltalános használat, mint net stb. Igen. Antutuban:8000 Quadrantban:4200 pont átállitás után, elòtte sem volt sokkal kisebb , ezért gondolom,hogy teszt közben nem működik, vagy csak ennyire keveset nyom a pontokon 500mhz.

Új hozzászólás Aktív témák