Új hozzászólás Aktív témák

  • Joeycocktail

    újonc

    Üdv mindenkinek!

    Párom karácsonyi ajándékként egy E-book olvasón gondolkodott, de a normálisabbak 40e-től indulnak a piacon. De a napokban a kezembe került egy olcsóbb Tablet (Overmax Quattor 7). Az ára mindössze 29.900.Ft (http://www.notebook.hu/tablet/overmax-quattor-7-tablet-feher)
    Tehát olcsóbb, mint egy normálisabb E-book olvasó, és több funkció érhető el.
    Szóval a Lengyelek megcsinálták, a tuttit. A készülék Android 4.1 operációs rendszerrel egész gyors. Az 1024x600p 7" kijelző pont akkora, hogy elférjen egy kézben, youtube-n teszteltem 720p felbontású videóval akadás nélkül gyönyörű szépen futott. Mondjuk ez köszönhető a Actions ACT-ATM7029 Cortex™-A9 Quad Core 4x 1.5 GHz processzornak is. Az 1GB memóriájával 7 weboldalt tudtam belőle kipréselni egyszerre anélkül, hogy hosszabb időt kellet volna várnom a váltásoknál. A 8GB háttértár pont elég arra, hogy pár film, zene, és tömérdek mennyiségű E-könyv férjen el rajta, de ha valakinek nem elég, akkor még mindig bővíthető 32GB-ig micro SD kártyával. A tab-n 2 kamera van az előlapi 0,3MP lehetne jobb is, a hátlapi 2MP. Összeköthető hdmi-n kersztűl TV-vel, micro USB-vel laptoppal, asztali PC-l. Bekapcsolás után meglepődve vettem észre, jó pár program elő van telepítve, ami egyébként nem szokott lenni: Easycall, 7 Digital, Kingsoft Office - nem csak olvasásra, és már beolvassa a docx is, és szerkeszthető is. Persze, ha valami hiányzik, akkor WiFin keresztül bármikor letölthetjük a Play áruházból.
    A teszt során - mivel E-book könyvek olvasására is lesz használva - telepítettem pár olvasó programot, könyvet, ami ugyan olyan jól lapozható mint egy erre a célra gyártott kütyük.
    Egyszóval, megéri.
    Tudom ajánlani azoknak is, akik E-book olvasót szeretnének vásárólni

    Üdv: Joe

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák