Új hozzászólás Aktív témák

  • luciferc

    őstag

    Illetve ha már kérdés, akkor egyrészt sziasztok, másrészt egy olyan gondom lenne, hogy a hgw nem túl okos a korlátozásokban, nekem viszont lesz pár kici óccó kínai eszközöm, amiket nem szeretnék kiengedni a netre. Van egy régi TP-LINK WR841N routerem, amiben lehet korlátozni megfelelően, de azért már nem mai gyerek, eleve csak 100-asak a portjai. Be lehet ezt a routert (vagy úgy általában egy routert) úgy állítani, hogy egy mögötte lévő eszköz kívülről elérhető legyen, de az eszköz magától (!!) ne tudjon kifele dumálni? Tehát ha valami kezdeményezett hozzá kapcsolatot, akkor arra tudjon válaszolni, de amúgy fal mögött van.

    Meg ha már router, akkor nézegettem egyszerű routereket a hgw mint router "kiváltására", ezekkel kapcsolatban van valami ellenvetés, vagy pro-kontra valamelyik mellett? D-Link D842V2 és TP-Link Archer C64 AC1200

    A felhasználás szerintem átlagos: stream, torrent, semmi extra, ami szempont, hogy egyes kliensek hatékonyan kizárhatóak legyen a routeren kívüli világból.

    Ha van értelme, akkor lehet feljebb menni árban, csak legyen értelme.

Új hozzászólás Aktív témák