Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    Sikerült megoldani a hibát viszont van másik kettő amit nem.

    A gépet azért raktam újra mert iszonyatosan lassú volt. Akadtak a videók minden flah-es dolog stb...
    A probléma most is fent áll!! "Valami" 100% felpörgeti a CPU-t és és annyira túl volt terhelődve a gép, hogy nem bírt csatlakozni. (Asus A9t netezős gép nem erőmű). Ha semmi nem ment akkor is 100% cpu használat.

    Először kikapcsoltam a frissítéseket, hogy legalább ez ne húzza a gépet. (akkor még nem tudtam, hogy ez a ludas)
    Másodszor egy teljes vírus ellenőrzést futtattam ami nem talált semmit.
    Nem tudtam már mire gondolni. Fogtam és rákerestem a google-be hátha van valami.
    De meglepődve tapasztaltam, hogy közben életre kelt a gép és tudott csatlakozni wifin is netre bármilyen beavatkozás nélkül.

    Feladatkezelőben: Bekapcsolás után az svchost.exe 100%-os CPU használatot mutat

    Ezt találtam róla a neten (elég sok van még) [link]

    Az automatikus frissítés szórakozik velem!!! Nem tudok frissítéseket telepíteni mert lehal a gép.
    Böngészőn keresztül sem. Van, hogy ha teljes terhelésen van a gép így sem tudok csatlakozni vagy random ledob. Ha végig csinálom a fentebb a cikkben leírtakat akkor is csak egy darabig jó.

    A másik gond, Mozilla alatt is tapasztaltam ezt a hibát. Ha nézek egy videót a neten (youtube) ugyan csak 100%-ra ugrik a cpu kihasználtsága és akad mint a veszedelem. Hardveres gyorsítást kikapcsoltam a flashben.

    Mit lehet a hibával/hibákkal kezdeni?
    Szedjem le valahogy máshogy a frissítéseket?

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák