Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Victoryus

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz vnorbi #5007 üzenetére

    A pénznem jó. Alapból forintot ír be, de ott eurót választottam mindig.
    Legelsőnek, tegnap simán bemásoltam az általuk kiírt euróm összegét, gond nélkül elfogadta. Utána már beírtam inkább kézzzel. Megerősítés előtt kiírja az utalás adatait, és ott rendben volt. Szépen átírja a saját formátumukra, 9.999,99... Számlatörténetnél semmit sem ír. Számomra ez is teljesen logikátlan, hogy miért kell egy külön menüpont a tranzakciók ellenőrzésére, mikor ez mind számlatörténet gyakorlatilag.
    A devizaszámla költségét a folyószámláról vonja, tehát nekem ebből logikusan az következik, hogy teljesen lenullázhatom a deviza számlát, mert a költségeket nem arról vonja. Plusz meg akarom szüntetni.
    Még az lehet, hogy aki nyitotta ezeket a számlákat nekem, valamit iszanyúan elcseszett. Nem véletlenül nem ment a Xetra egyszer se... Ennyire azért nem vagyok béna, a BUX-on érdekes módon tudok adni/venni. Nesze nekem prémium ügyintéző. Az Ersténél ugyanez volt, ott is a sima jobban tudott midnent a prémiumosnál, de azoknak nem volt joguk prémium ügyfelek ügyeit intézni.
    Úgy látom megint be kell menjek személyesen, csak nincs sok értelme. Megint széttárja kezeit a néni, telefonálgat a központba, jobban mondva mossa kezeit... Egy rohadt bocsánatkérésre nem képes. Sajnos másik meg nem nagyon van.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Új hozzászólás Aktív témák