Új hozzászólás Aktív témák

  • Juditta_56

    aktív tag

    válasz dptrsk #2743 üzenetére

    Nekem nem rootolt a telóm, bár azok felháborodását is megértem, akik rootolták.
    Az nem lenne baj, ha utalna valaki :N , de például ha a pénztárnál sorban állva megnézem az egyenlegemet, majd fizetek a kártyámmal, akkor a rosszindulatú mögöttem állónak azért elég sok információ kerül a birtokába ahhoz, hogy lenyúlja a lóvét.
    Nem vitatkozni akarok, csak elmélet, én letiltottam ezt a "szolgáltatást". :R
    Az előző témához:
    Közben ugye számomra is kiderült, hogy az új nyolcjegyű pin kódot nem lehet bemásolni, csak bepötyögni. Úgyhogy kéccer annyi ideig tart belépni, mint az előző appba, ahol kimásoltam a jelszót a jelszókezelőből - nem látszik a képernyőn(!) - és beillesztettem az appba. Ha jött sms, akkor azt rázással másoltam, beillesztettem. Most majd kénytelen vagyok láthatóvá tenni, majd bepötyögni a jelszókezelő szerint amúgy is gagyi nyolc jegyű számot. Hát gratulálok, tényleg nagyot fejlesztettek! :U
    Egyébként tényleg kösz, hogy időt szánsz a normális hangnemű válaszra :R , ez sajnos ritka mostanában... :(((

    "You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one"

Új hozzászólás Aktív témák