Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bazzzs

    senior tag

    válasz DiabloCorsa #10053 üzenetére

    Először is köszi a választ! Úgy látom itt több problémába is beleszaladtam :F Nem telepítettem, hanem felmásoltam. Localhost-ra volt telepítve. Fogtam az egész catalog mappa tartalmát és felnyomtam a tárhelyre, majd az includes meg az admin/inculdes mappában található configure fájlokat módosítottam. Most estig nincs rá időm, de akkor lekapok egy szűz oscommerce-t, azt feltöltöm és onnan telepítem.

    "Ami alap beállítást felkinál (nálam swedich...)azzal jó lesz. Hungarian-al sosem elsz jó."
    Ezt melyik részére érted? Az oscommerce-t localhostra kb egy éve telepítettem, úgyhogy nem rémlik most, hogy milyen swedishről beszélsz :( Áfa meg nincs beállítva, magyarul a nettó ár egyenlő a bruttóval és az admin felületen meg is jelenik, de az oldalon nem. A rendelés után kiküldött mailben sem írja.

    Az oldal amúgy itt van: Katt! Elvileg karbantartás van most beállítva és az jön be most.

    Megintcsak köszi, ha esetleg ezek alapján van javaslatod, de este feltétlen megpróbálom a szűz verziót felpakolni :)

    [ Szerkesztve ]

    Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

Új hozzászólás Aktív témák