Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz Gladter #7618 üzenetére

    Gladter!

    A főoldalon a skin színeit a shop/stylesheet.css fájlban tudod megváltoztatni.

    Az Admin oldalon is hasonló a módszer, csak itt a shop/admin/includes/stylesheet.css fájlban találod az Admin oldal színeit...

    Van egy leírás itt, abban sok segítséget kapsz hozzá.

    Nagyon jól használható a FireFox böngészőhöz letölthető Web Developer bővítmény!!! (Ezt Vakondkától tudjuk!)
    Ha ezt telepíted a FireFox-hoz, akkor rögtön a weboldalon kipróbálhatod a stylesheet.css-ben végzendő változtatásokat!
    Web Developer > CSS > Edit Style
    Web Developer > CSS > View Style Information

    Az Admin oldalon díszelgő oscommerce-logót úgy tudod egyszerűen lecserélni, hogy :
    - készíts a saját logódból egy 204x50 pixel méretű GIF-et.
    - nevezd át oscommerce.gif névre (nálam ez az admin logó neve)
    - tedd be a shop/admin/images/ könyvtárba (itt felülírja az eredeti oscommerce-logót a sajátod)

    Lehet, hogy nálad xxx.png a logo elnevezése és kiterjesztése, akkor természetesen ugyanolyan névre kell elnevezned és PNG-ben elmenteni a saját logódat!

    Én azért (is) színeztem át az Admin oldalaimat, hogy ne keverjem össze, hol vagyok éppen, melyik webshop, melyik Admin oldalán...

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák