Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz kenwood3 #2383 üzenetére

    Értem, köszi! Közben hívtak, hogy valaki visszamondta, úgyhogy holnap megcsinálják a vizsgálatot. Remélem, nem találnak semmi nagyon komoly bajt, az biztat, hogy 1,5 éve egy hasi ultrahang alapján minden rendben volt, ahogy sikerült lefordítani. Bár olvastam, hogy nem teljesen megbízható, a tükrözéssel lehet biztosan, kellő mértékben, pontossággal átvizsgálni a beleket, de a vékonybél egészét még azzal se. Arra, csak a kapszulás megoldás lehet jó.
    Gyomor, vastagbéltükrözés is lesz. Mennyire viseli meg a szervezetet, beleket, gyomrot egy ilyen vizsgálat?
    Az idegesít, hogy már rég el akartam volna menni gasztroenterológushoz, de a hátsó doki az allergológiára küldött, mert amúgy is allergiás vagyok. Igaz ki is jött, hogy csomó mindenre van keresztallergiám. Anyámnak is tavaly vették ki az epehólyagját, de reggelente sokszor van még mindig hasmenése, többször kell mennie wc-re. Őt is allergológiára küldte, muter nem is értette, hogy miért, majd mikor időpontot kért az ügyintéző se nagyon értette a dolgot.

Új hozzászólás Aktív témák