Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fapuskapa

    csendes tag

    válasz bpx #669 üzenetére

    Átolvastam a leírást és korábban elkövettem azt a hibát, hogy FROM paraméterrel hivatkoztam a mentések fájljaira a RESTORE parancsban.
    Ha követem a leírást, szerintem nem sikerül az autobackup-ok helyét definiálnom.

    Kiadott parancsok:
    % rman NOCATALOG
    RMAN> CONNECT TARGET /
    SET DBID 0000000000;
    STARTUP NOMOUNT
    RUN
    {
    ALLOCATE CHANNEL c1 DEVICE TYPE DISK;
    SET CONTROLFILE AUTOBACKUP FORMAT FOR DEVICE TYPE DISK TO '/u03/backup/online_backup/dbsid/%F';
    RESTORE SPFILE TO PFILE '/u03/recovery/initdbsid.ora' FROM AUTOBACKUP;
    SHUTDOWN ABORT;
    }

    Output:
    felszabadított csatorna: ORA_DISK_1
    kiosztott csatorna: c1
    c1 csatorna: SID=19, eszköztípus=DISK

    parancs végrehajtása: SET CONTROLFILE AUTOBACKUP FORMAT

    restore indítása 2014/08/04 helyen

    Helyreállítási terület célja: /u01/app/oracle/flash_recovery_area
    a kereséshez használt adatbázisnév (vagy egyedi adatbázisnév): DBSID
    c1 csatorna: nem található automatikus biztonsági másolat a helyreállítási területen
    c1 csatorna: a vezérlőfájl 20140804 napi automatikus biztonsági másolatának keresése
    c1 csatorna: a vezérlőfájl 20140803 napi automatikus biztonsági másolatának keresése
    c1 csatorna: a vezérlőfájl 20140802 napi automatikus biztonsági másolatának keresése
    c1 csatorna: a vezérlőfájl 20140801 napi automatikus biztonsági másolatának keresése
    c1 csatorna: a vezérlőfájl 20140731 napi automatikus biztonsági másolatának keresése
    c1 csatorna: a vezérlőfájl 20140730 napi automatikus biztonsági másolatának keresése
    c1 csatorna: a vezérlőfájl 20140729 napi automatikus biztonsági másolatának keresése
    c1 csatorna: nem található 7 napon belül készelt automatikus biztonsági másolat
    felszabadított csatorna: c1
    RMAN-00571: ===========================================================
    RMAN-00569: =============== ERROR MESSAGE STACK FOLLOWS ===============
    RMAN-00571: ===========================================================
    RMAN-03002: hiba a(z) restore parancsban a(z) 08/04/2014 20:31:16 helyen
    RMAN-06172: nem található AUTOBACKUP, vagy a megadott leíró nem érvényes másolatra vagy parcellára mutat

    Hol lehet hiba?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák