Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    Köszönöm a válaszokat! :))
    Mostmár azt is tudom, mi az a ''lockos'', meg hogy lehet megnézni. Ha hazaértem, azonnal megnézem.

    Lacos : amint látod, oda is irtam, de senki nem válaszolt eddig, gondoltam nyitok ezért egy kifejezetten erre specializálódott topicot (direkt nem irtam bele a procit, hisz a kérdés procitól független, bár engem nyilván az enyémre vonatkozó opt. beáll. érdekel). Ettöl függetlenül ha ennyire zavar, töröltetem a témát, emiatt ne legyen gond. :U

    Trak : hü, örök hálám (milyen sört szerecc? :DD) Ez kellett a magam fajta lámának. Ezeket fogom végigpróbálni, aztán meglássuk. Elvileg ezzel kárt nem okozhatok, igaz? Max inserttel indul a cucc megint. A memóriát tegyem kapásból vissza 200-ra? vagy egyenlöre maradjon 166-on?
    Igazából nem akarom ''húzni'' a procit, két okból :
    - én mindig annak voltam a hive, hogy azt tudja, amire gyártották, de azt stabilan. Az 1.6-os 1.6-on, a 800as 800on. Soha nem is húztam, húzattam a prockóimat.
    - jelenleg még ez is sok, ami van. Ugyanis a gef3ti200-am a ''bottleneck'' a konfigban, úgyhogy hiába sajtolok ki szegény barthonból akár 3000mhz-et is, ettöl nem lesznek a játékok gyorsabbak... :(

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák