Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pc360

    addikt

    válasz Cr00py #27149 üzenetére

    A frissítésről már volt szó, hogy nincs értelme megakasztani. Nem véletlen érkeznek, akkor is, ha néha nem csak az előrelépés tapasztalható. Nálam is fura volt a Facebook gyorshívó színe, de most megint oké az 47.0.2631.55-ben.

    [ Szerkesztve ]

    Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz Cr00py #27149 üzenetére

    Üdv. Random időközönként letöltődik egy " digiconnect.swf " fájl. Ezzel mit lehet kezdeni? Ha jól gondolom, akkor valami a flash player-hez lenne, a kiterjesztés alapján. Nekem viszont nincs, és nem is volt flash telepítve.

    Ha tudsz mondani érintett oldalt, akkor megnézem, de a fájlnévre rákeresve ez reklámnak tűnik. Kapcsold be az Opera beépített reklámszűrőjét vagy tegyél fel uBlockot.

    Továbbá a 47-es verzió óta a gyorshívón lévő oldalaknak a színei minden indításkor másak, mint alapvetően kellene, illetve ahogyan eddig volt. Pl.: A Facebook-nak ugye alapvetően kék, na most ez nálam sárga lett, a Twitch az lila, ez fekete lett, és így tovább, de nem mind..változó. - Ami érdekesség, hogy ha megnyitom ezek közül bármelyiket, amiknél a háttérszín megváltozott, akkor visszaáll az összes. Ezzel mit lehet kezdeni?
    Ezt már én is észrevettem, de logikát nem kerestem benne. Valami bug, majd javítják, de az Opera 48-ban is jelen van még.

    Hiába tettem vissza az előző verziót, felrakja magátol a 47-et. Nem lehet ezt valahogy letiltani, hogy ne frissítsen automatikusan? Avagy a fenti problémákra létezik-e esetleg megoldás? Vagy majd egyszer megoldódik " jóvanazúgy " alapon hagyjam a fenébe? Köszönöm.
    Ahogyan pc360 is írta, nem tanácsos letiltani, biztonsági okok miatt pedig főleg nem tanácsos. Ráadásul egy ideje a downgrade sem triviális, mert előfordulhat, hogy az új verzió upgrade-eli a profilod adatformátumát, és onnantól kezdve a régi verzió nem hajlandó elindulni a profiloddal.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák