Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamy

    senior tag

    válasz totron #25159 üzenetére

    Valóban. Ettől még sok minden nem tetszik benne, igaz mint említettem sok időt nem adtam neki :) Nem tudom ő képes-e felhőbe szinkronizálni (nem látok ilyen lehetőséget), de pl. a gombokat se tudom testre szabni. Én pl. az "új fül" gombját mindig a legelejére rakom, nincs szükségem viszont a gyors előre/vissza gombokra, illetve a sima vissza/előre gombból is azt használom, ami mellett van egy kis nyilacska, amit legördítve választhatok ugrási pontot. Alul sem kellene az a sok flinc-flanc (pl. visszaállítás, nagyítás, lapműveletek). Nem tudok +/- gombbal nagyítani/kicsinyíteni, de még a CTRL+-ra sem reagál. Erre biztosan van valami gyors gomb, de legtöbb böngészőben az utóbbi megoldás működik. Igaz személy szerint jobban kedvelem a régi Opera megoldását, kényelmesebb egy gombot nyomkodni. A * gombbal való visszatérés a 100%-ra meg külön jó. A könyvjelzőket is szívesebben látnám felül, külön menüként, mint azt megszoktuk a sok év alatt. Az, hogy az új Opera ezeket nem tudja (még), azt valahogy elfogadom, de a Vivaldi pont azt reklámozza, hogy a testre szabhatóságot vette át a régi Operától. De térjünk egy kicsit vissza arra a balról belógó menüre. Miért nem lehet mondjuk jobb klikkel eltüntetni, vagy valami testreszabás menüből? Miért kényszerítenek, hogy gyorsgombokat használjak ilyen egyszeri beállításokra is, amit utána nem használok többet?

    Hirtelen "csak" ennyi a bajom vele :)

    Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

Új hozzászólás Aktív témák