Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dqdb

    Topikgazda

    válasz fatal` #20474 üzenetére

    A bővítmény a forráskód alapján sajnos localStorage-ben tárolja a jelszavakat (ugyebár láttunk már olyan Opera hibát, hogy repült az egész a böngészőből való kilépéskor) webdb helyett, és mindenféle minimális titkosítás nélkül, szóval lenne még miben fejlődni. Minden oldalbetöltéskor JSON serializer kódot injektál az oldalba, mindig betölti az összes jelszót localStorage-ből, majd megint kódot injektál és azt lefuttatja. Nekem feleslegesen bonyolultnak és pazarlónak tűnik ez a megoldás, az első két lépés szükségességét nem igazán értem (JSON támogatás van a böngészőben natívan, a jelszavakat a bővítmény tudná tárolni egy singleton objektumban). Minden jelszóhoz három további control adatát képes elmenteni, ami a régi wandból ismerős lehet.

    Szóval csak arra akarok kilyukadni, hogy nem rossz, de még lesz mit javítani rajta. És arra, hogy ezt natívan kellene, ha végre megjönne Norvégiában az eszük.

    Érdekes, hogy a Next a buildszám alapján régebbi, mint a dev, mégsem találkoztam még a kilépős buggal.
    A next buildben még nincsen benne, míg a developerben már igen :D

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

Új hozzászólás Aktív témák