Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Sk8erPeter #18865 üzenetére

    Te kérdezted, hogy milyen említésre méltó változások szoktak lenni, én meg felsoroltam párat. De van, amikor konkrétan a környezettől is függ, hogy melyik a kényelmesebb. Windows alatt például a régi megoldás, mikor a Copy volt felül, jobban tetszett. Linux alatt felesleges, mivel a duplaklikkes kijelölés eleve az alternatív vágólapra küldi és középső klikkel bárhova beszúrhatom, szóval kevesebbszer látom hasznát.

    Az Inspect element meg gáz, ha nincs benne, szóval ilyenkor
    1. Követed folyamatosan az Operás fejleményeket, hogy tisztában legyél vele, hogy látnod kéne ilyesmit a böngésző ezen menüpontjában.
    2. Utána újraszerkeszted az egészet.

    Ha okosan csinálod és csak a szükséges dolgokat módosítod, nem a komplett INI-t duplikálod, majd abban módosítasz, akkor kevésbé érint és megéri. De esetenként sok munka lehet bizonyos fájlok karbantartásával. Pl. egy időben karbantartottam olyan skineket, mint a Compact Crystal, vagy a lassan frissülő Omelion, de utána rájöttem, hogy felesleges kínlódni vele. Mióta csillag van a könyvjelzőknél és a gyorshívókon sincs 5-10 pixeles keret, már azt se módosítottam, alig van pár apróság, amit elvégeztem a gyári skinben, így kényelmesebb.

Új hozzászólás Aktív témák