Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Sk8erPeter #6398 üzenetére

    Az Operánál konkrétan a "Minialkalmazások"-nál sokalltam be (ennyire talán nem kéne magyarítanunk :D ), aztán ott voltak a bétatesztelgetések, aztán rájöttem, hogy így mennyivel logikusabbak az elnevezések, mint sokszor a magyar változatban. Ubuntuban volt idő, amikor az ő és ű betűt kis kockára cserélte. Szóval több dolog szól mellette. Már egy jó ideje mindent (Windows + többi szoftver) angolul használok. Úgy vagyok vele, hogy a szoftver nyelve angol. :) Egyedül az Office, ami magyar, az is csak a helyesírásellenőrző miatt, de ott is egy lokalizációs bugot fedeztem fel, úgyhogy az Office 2010 már angol lesz.
    Azóta (ezt a Vista időjárás gadget-je váltotta ki) USA-i területi beállítások is vannak. Úgyhogy így már elvagyok, még valahogy a "not available in your country" féle internetes fasizmust kéne kiküszöbölni (a proxy és a tor lassú), aztán Öröm, bódottá :D

    A billentyűzetet is terveztem lecserélni angolra (mert sokkal jobb helyen vannak bizonyos különleges karakterek és a Google Earth repülőszimulátora is azzal megy csak normálisan :D) , csak ugye van pár olyan ismerősöm, aki nem tud ékezetek nélküli szöveget olvasni. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák