Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Penge_4 #18251 üzenetére

    Az Extensions API Operában tényleg nagyon gáz. Még régebben próbálkoztam bővítmény fejlesztésével, és akkor anyáztam, hogy miért kellett ilyen UserJS-szerű fejlesztést erőltetni az extensionöknél is, miért nem lehetett normális szemlélettel kialakítani ezt, ahogy a Chrome-nál van. Egy tákolmánynak tartom az extension API-t az Operában.
    Ezek engem nagyon zavarnak, mert szerintem egy böngésző használatát az is nagyban befolyásolhatja, hogy mennyi kedvet csinálnak a fejlesztőknek a böngésző buzerálásához, mivel minél több kedve van a fejlesztőknek hozzá, annál több hasznos bővítményt kreálnak, annál inkább meghozhatják a kedvét a júzereknek, stb...

    Az meg egyszerűen elképesztően amatőr az Operánál, hogy még a mai napig csak egyetlen példányban nyitható a developer toolbar... Firebugnál, Chrome developer tools-nál, de még IE8-nál is ezer éve annyi példányban nyitható, amennyi oldalad meg van nyitva.... Botrány, hogy Operánál a stable változatoknál ezt még mindig nem oldották meg.
    Erről lehet valamit tudni, hogy terveznek-e fejlesztést?

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák