Új hozzászólás Aktív témák

  • dbius

    veterán

    Hogy lehet jelenleg Operában a proxy kivételeket kezelni, hozzáadni - IP cím tartományokra gondolok -.

    Melóhelyen eddig 10.x volt fent, de amióta 11.5x-re váltottam, azóta nem tudja kezelni a proxy kivételek között *-gal jelölteket.

    pl. a 10-es operában a proxy-nál be volt állítva, hogy az alábbi címekhez ne használjon proxyt:

    10.*

    Remekül működött, viszont a 11-es verzió úgy tűnik nem tudja kezelni a *-gal jelölt kivételeket, egyszerűen nem veszi figyelembe, egyenként tudom csak hozzáadni a címeket a kivételhez, ami kellemetlen.

    Neten keresgélve azt látom, hogy mások is panaszkodnak erre, de megoldást nem találtam rá, opera kb article szerint a * használható továbbra is... Úgy látszik ez egy bug jelenleg...

    Van rá valamilyen módszer, hogy könnyebben - ne egyenként - tudjam beállítani a proxy kivételeket, vagyis hogy tartományt adjunk meg neki?

    (Azt még megnézem, hogy meg tudnám-e egyszerűen oldani azzal, hogy úgy állítom be, hogy mihe használjon proxyt, de ettől függetlenül a kérdésem él.)

Új hozzászólás Aktív témák